------------------------------------------------- Zasady zaliczania laboratorium na 1-szym roku ZSI (rok akademicki 2004/05) ------------------------------------------------- Podczas zajęć (3*10 spotkań) będą zadawane programy do napisania. Przez pierwsze zajęcia pierwszego trymestru zadawane będą programy, które nie będą punktowane. Ma to na celu zaznajomienie Państwa z naszymi wymaganiami. Na pozostałych zajęciach zadawane będą programy przewidziane na jedne b±dĽ dwa zajęcia (punktowane, odpowiednio, 0 - 2 pkt. lub 0-4 pkt.). Programy należy oddawać wysyłaj±c je e-mailem (szczegóły na stronie). Termin oddawania zadań mija o 18.30 w dniu podanym w tre¶ci zadania. Programy zgłaszane po tym terminie nie będ± oceniane. Przypadki szczególne (np. choroby (wymagane zwolniene), awarie sieci, itp.) będ± rozpatrywane szczególnie, prosimy je zgłaszać prowadz±cym zajęcia. Studentow powtarzających przedmiot obowiązują te same zasady, co studentów zaliczających laboratorium po raz pierwszy (nie ma zaliczania eksternistycznego). Jedyny wyj±tek dotyczy sytuacji, gdy kto¶ ma zaliczon± (>= 50%) jedn± z czę¶ci laboratorium (tzn. Pascala albo C), wówczas może przepisać punkty z tej czę¶ci i zaliczać w tym roku tylko pozostał± czę¶ć. Do zaliczenia całego laboratorium (3 trymestry) konieczne będzie zdobycie 60% wszystkich punktów. Pozostałe punkty w sposób liniowy wpłyną na ocenę. Wymagane jest też zdobycie co najmniej 50% punktów z trymestrów 1-2 (Pascal) oraz co najmniej 50% punktów z trymestru 3 (C). Życzymy samych maksymalnych ocen!